Главная Дети Детсад Школа усного рахування Соробан у Запоріжжі

Поиск

Авторизация



Последние комментарии

Многоразовые подгузники



Tuesday, 24 November 2015 18:51

Школа усного рахуванняКажуть, що коли людина талановита, то її талант має безліч граней і проявляється майже в усіх сферах життя. Школа усного рахунку «Соробан» у Запоріжжі повністю підтримує цю тезу. Саме тому ми не можемо погодитися з думкою, що коли дитина від природи має схильність до точних наук, вона є типовим технарем і їй не підвладні поезія і мистецтво, і навпаки, малюк з гуманітарним складом розуму ніколи не навчиться математики.

Діти, безумовно, всі різні, але для всіх діє одне правило – здібності потрібно розвивати, давати роботу мозку. Лише тоді можна побачити сяйво чистого розуму.

Мозок людини унікальний. Вчені сотні років займаються дослідженням органу й досі не змогли визначити всіх його можливостей. Зрозуміло одне, що ті знання і навички, якими ми користуємося все своє життя, цеглинка за цеглинкою закладаються в пам'ять головного мозку з самого раннього дитинства. Ось чому так важливо вчасно почати підготовку дитини до школи і намагатися саме в цей період розкрити її головний талант – вміння користуватися своїм розумом. Проте існує методика, яка дозволяє розширити можливості зростаючого дитячого розуму.

Школа «Соробан»

Школа усного рахунку «Соробан» в Запоріжжі проводить заняття для дітей-дошкільнят 4-5 років і для дітей шкільного віку 6, 7, 8, 9, 10 і 11 років за неперевершеною японською методикою, що розвиває у дітей пам'ять, уяву, нестандартне мислення.

 Програма базується на навчанні дітей усному рахунку за допомогою рахівниць «соробан». Ця методика широко застосовується,наприклад, в США в якості факультативних занять для дітей, а в Японії , в одній із найбільш інтелектуально розвинених країн світу є одним із фундаментальних предметів у загальноосвітній школі.

Діти відвідують школу один раз на тиждень і вдома щодня приділяють 15 хвилин виконанню вправ у спеціальній програмі на нашому сайті. Випускники школи усного рахунку після 2 років наполегливих занять не просто вміють швидко лічити, вони виробляють в розумі складні математичні обчислення з багатозначними числами.

Особливості методики

Метод «соробан» відрізняється від традиційних методів навчання. Спостерігаючи, як малюки, жваво рухаючи пальчиками, лічать подумки з реактивною швидкістю, батьки захоплюються результатом, але не можуть зрозуміти, чим така навичка може бути корисною для їх дитини. Справа в тому, що усний рахунок – це тільки явний прояв здібностей, який, швидше, є лише засобом досягнення потрібного результату.

Більшість вчених схиляється до думки, що домінуючою є ліва півкуля головного мозку. Однак вона має обмежений запас пам'яті, інформацію сприймає у вигляді певного алгоритму символів, в той час як права півкуля, завдяки уяві дозволяє запам'ятовувати через образи, відчуття. Більшість знань, якими ми володіємо майже з народження, зберігаються в засіках пам'яті саме правого півкулі.

Переваги програми

Вміння оперувати в умі багатозначними числами – це, безумовно, дивовижна здатність, однак більшість людей навряд чи знайде їй належне застосування в звичайному житті. Підготовка дітей за методом «соробан» являє собою свого роду тренажер для мозку, тому користь від занять для малюків значна:

  • Розвивається образне мислення і діти вчаться не просто думати, а й аналізувати, робити висновки;
  • Відкриваються додаткові резерви пам'яті, тому малюки буквально фотографують все, що бачать і легко засвоюють інформацію на слух;
  • Розвинена уява дає дітям гнучкість розуму, яка допомагає всебічно розвиватися, мати творчий погляд на речі, приймати нестандартні рішення;
  • Підвищується швидкість і точність реакції, тому діти стають більш уважними, спостережливими, комунікабельними.

Всі ці властивості не приходять з методики, а закладені у кожній дитині від народження. Метод «соробан» тільки вчить дітей користуватися необмеженими ресурсами свого розуму.

Які будуть результати?

У школі усного рахунку ваша дитина здобуде цінні знання та навички, які будуть корисні для неї на протязі усього життя. Розвиваючі заняття не тільки навчать малюка вирішувати подумки арифметичні  задачі з багатозначними числами, але й допоможуть розвинути інші здібності:

  • діти набувають впевненості в собі
  • стають комунікабельними
  • вміють робити аналіз ситуації і самостійно приймати нестандартні рішення
  • набір якостей самодостатньої, успішної і всебічно розвиненої особистості.

Як стати учасником програми?

На сторінках нашого сайту ви знайдете багато інформації про метод «соробан», про роботу школи усного рахунку «Соробан» в Запоріжжі (розклад занять для різних вікових груп, контакти). Якщо ви вважаєте, що заняття у школі будуть корисні для вашого малюка і бажаєте записатися на  навчальний курс, телефонуйте тренеру. Він відповість, скільки коштує курс навчання, познайомить вас із подробицями навчального процесу і відповість на всі хвилюючі вас питання.

Ваш малюк талановитий! Це факт! Але, щоб талант розцвів, потрібно докласти чимало зусиль, щодня шліфувати його, поки він не засяє яскравими фарбами. Ми з великим задоволенням приймемо участь у цьому процесі і розділимо з вами радість крихітних і грандіозних досягнень майбутнього генія.

 

Комментарии

Add comment


Security code
Refresh

Комментарии ВКонтакте

Комментарии Facebook

Видео по теме

Полезный совет

Хрупкие фужеры моем в машине

Многие не моют бокалы в посудомоечной машине из-за их хрупкости. Избежать этой неприятности можно прикрепив фужеры на решётке при помощи резиновых колечек.

Яндекс.Метрика