Главная Дети Детсад Школа усного рахування Соробан у Запоріжжі

Поиск

АвторизацияПоследние комментарии

Многоразовые подгузникиTuesday, 24 November 2015 18:51

Школа усного рахуванняКажуть, що коли людина талановита, то її талант має безліч граней і проявляється майже в усіх сферах життя. Школа усного рахунку «Соробан» у Запоріжжі повністю підтримує цю тезу. Саме тому ми не можемо погодитися з думкою, що коли дитина від природи має схильність до точних наук, вона є типовим технарем і їй не підвладні поезія і мистецтво, і навпаки, малюк з гуманітарним складом розуму ніколи не навчиться математики.

Діти, безумовно, всі різні, але для всіх діє одне правило – здібності потрібно розвивати, давати роботу мозку. Лише тоді можна побачити сяйво чистого розуму.

Мозок людини унікальний. Вчені сотні років займаються дослідженням органу й досі не змогли визначити всіх його можливостей. Зрозуміло одне, що ті знання і навички, якими ми користуємося все своє життя, цеглинка за цеглинкою закладаються в пам'ять головного мозку з самого раннього дитинства. Ось чому так важливо вчасно почати підготовку дитини до школи і намагатися саме в цей період розкрити її головний талант – вміння користуватися своїм розумом. Проте існує методика, яка дозволяє розширити можливості зростаючого дитячого розуму.

Школа «Соробан»

Школа усного рахунку «Соробан» в Запоріжжі проводить заняття для дітей-дошкільнят 4-5 років і для дітей шкільного віку 6, 7, 8, 9, 10 і 11 років за неперевершеною японською методикою, що розвиває у дітей пам'ять, уяву, нестандартне мислення.

 Програма базується на навчанні дітей усному рахунку за допомогою рахівниць «соробан». Ця методика широко застосовується,наприклад, в США в якості факультативних занять для дітей, а в Японії , в одній із найбільш інтелектуально розвинених країн світу є одним із фундаментальних предметів у загальноосвітній школі.

Діти відвідують школу один раз на тиждень і вдома щодня приділяють 15 хвилин виконанню вправ у спеціальній програмі на нашому сайті. Випускники школи усного рахунку після 2 років наполегливих занять не просто вміють швидко лічити, вони виробляють в розумі складні математичні обчислення з багатозначними числами.

Особливості методики

Метод «соробан» відрізняється від традиційних методів навчання. Спостерігаючи, як малюки, жваво рухаючи пальчиками, лічать подумки з реактивною швидкістю, батьки захоплюються результатом, але не можуть зрозуміти, чим така навичка може бути корисною для їх дитини. Справа в тому, що усний рахунок – це тільки явний прояв здібностей, який, швидше, є лише засобом досягнення потрібного результату.

Більшість вчених схиляється до думки, що домінуючою є ліва півкуля головного мозку. Однак вона має обмежений запас пам'яті, інформацію сприймає у вигляді певного алгоритму символів, в той час як права півкуля, завдяки уяві дозволяє запам'ятовувати через образи, відчуття. Більшість знань, якими ми володіємо майже з народження, зберігаються в засіках пам'яті саме правого півкулі.

Переваги програми

Вміння оперувати в умі багатозначними числами – це, безумовно, дивовижна здатність, однак більшість людей навряд чи знайде їй належне застосування в звичайному житті. Підготовка дітей за методом «соробан» являє собою свого роду тренажер для мозку, тому користь від занять для малюків значна:

  • Розвивається образне мислення і діти вчаться не просто думати, а й аналізувати, робити висновки;
  • Відкриваються додаткові резерви пам'яті, тому малюки буквально фотографують все, що бачать і легко засвоюють інформацію на слух;
  • Розвинена уява дає дітям гнучкість розуму, яка допомагає всебічно розвиватися, мати творчий погляд на речі, приймати нестандартні рішення;
  • Підвищується швидкість і точність реакції, тому діти стають більш уважними, спостережливими, комунікабельними.

Всі ці властивості не приходять з методики, а закладені у кожній дитині від народження. Метод «соробан» тільки вчить дітей користуватися необмеженими ресурсами свого розуму.

Які будуть результати?

У школі усного рахунку ваша дитина здобуде цінні знання та навички, які будуть корисні для неї на протязі усього життя. Розвиваючі заняття не тільки навчать малюка вирішувати подумки арифметичні  задачі з багатозначними числами, але й допоможуть розвинути інші здібності:

  • діти набувають впевненості в собі
  • стають комунікабельними
  • вміють робити аналіз ситуації і самостійно приймати нестандартні рішення
  • набір якостей самодостатньої, успішної і всебічно розвиненої особистості.

Як стати учасником програми?

На сторінках нашого сайту ви знайдете багато інформації про метод «соробан», про роботу школи усного рахунку «Соробан» в Запоріжжі (розклад занять для різних вікових груп, контакти). Якщо ви вважаєте, що заняття у школі будуть корисні для вашого малюка і бажаєте записатися на  навчальний курс, телефонуйте тренеру. Він відповість, скільки коштує курс навчання, познайомить вас із подробицями навчального процесу і відповість на всі хвилюючі вас питання.

Ваш малюк талановитий! Це факт! Але, щоб талант розцвів, потрібно докласти чимало зусиль, щодня шліфувати його, поки він не засяє яскравими фарбами. Ми з великим задоволенням приймемо участь у цьому процесі і розділимо з вами радість крихітних і грандіозних досягнень майбутнього генія.

 

Комментарии

Add comment


Security code
Refresh

Комментарии ВКонтакте

Комментарии Facebook

Видео по теме

Полезный совет

Что делать, если вы хотите научиться быстро засыпать

Когда вы проснетесь утром, сразу вставайте с постели и не возвращайтесь туда, пока не нужно будет снова ложиться спать. Это поможет вашему организму подсознательно ассоциировать кровать со сном, и со временем вы сможете засыпать, лишь коснувшись подушки головой.

Яндекс.Метрика