Главная Дети Развитие Перші іграшки - перші неймовірні враження з Lego Duplo

Поиск

АвторизацияПоследние комментарии

Многоразовые подгузникиTuesday, 14 October 2014 15:43

Duplo logoЛего Дупло - це конструктор для найменшеньких. Хто сказав, що такі іграшки освоюються в шкільному віці, той дуже помилився. Дана серія дає можливість пізнати фантастичний світ кубиків вже до двох років.

Почнемо з того, що матеріали, з яких виготовляється конструктор Лего, екологічно чисті, а тому не принесуть жодної шкоди дитині, навіть якщо вона буде тягти елементи до рота. Крім того, усі деталі ідеально гладкі, на них нема ні гострих виступів, ні зазубринок і це гарантує, що в процесі гри в малечі не з’являться ні ранки, ні подряпини.

Кольори підібрані яскраві, але приємні для ока. Як правило, дітки завжди обирають ті елементи, які їм найбільше подобаються і ті, які найменше. В даному випадку є можливість від цього позбавитись і викликати зацікавленість до гри в цілому. Тобто, у грі буде використовуватись абсолютно все.

Теми наборів серії дуже різні, але кожна з них привертає увагу і викликає у дітей не аби-яку цікавість. Вони можуть нагодувати телятко, збудувати поїзд із буквочок, поїздити на машинках-трансформерах, відвідати підводний замок Аріель, зібрати зоопарк і щебагато-багато іншого. Нові історії пропонуються як для хлопчиків, так і для дівчаток, а також є кілька універсальних.

Лего світ створений дарувати тітям радість і сприяти їхньому розвитку. Розвиває в них увагу і дрібну моторику, створює безмежний простір для мрій та ілюзій. Малеча з першими кроками починає активно пізнавати навколишній світ, розпізнавати форми, кольори, символи, фігури і зображення. Також дуже важливо, що в процесі гри активується логіка і логічне мислення. А це назамінний фактор у вихованні.

Читати і рахувати також можна вчитись із Лего Дупло. Десятки комбінацій кубиків підштовхнуть у правильному напрямку і допоможуть складати слово або приклад. Веселі картинки привернуть увагу і викличуть ентузіазм до навчання. Варто лише показати цю чудо-гру, а далі все станеться само-собою. Погодьтесь, що Ваша дитина варта найкращого.

Останнім часом створюються тисячі і навіть мільйони розвиваючих іграшок у всьому світі, але ні одна з них не може перевершити таку просту і водночас підходящу, як конструктор Лего. І цьому є кілька причин: легкість у користуванні, доступність в отриманні і висока якість. З таким подарунком Ви даєте увагу і турботу, а це власне те, що найбільше потрібно підростаючому поколінню. Приєднайтесь до казкового світу разом із дитям, проходьте із ним ці прекрасні перші кроки і отримаєте неоціненну вдячність в майбутньому. Весь світ в Ваших руках, варто тільки у це повірити. 

Стаття надана офіційним представником Lego у Львові.

 

Комментарии

Add comment


Security code
Refresh

Комментарии ВКонтакте

Комментарии Facebook

Видео по теме

Полезный совет

Убирвем шерсть

Шерсть животного на мягкой мебели можно легко удалить, проведя по загрязненной поверхности влажной резиновой перчаткой. Все шерстинки останутся на ней.

Яндекс.Метрика