Главная Дети Развитие Перші іграшки - перші неймовірні враження з Lego Duplo

Поиск

АвторизацияПоследние комментарии

Многоразовые подгузникиTuesday, 14 October 2014 15:43

Duplo logoЛего Дупло - це конструктор для найменшеньких. Хто сказав, що такі іграшки освоюються в шкільному віці, той дуже помилився. Дана серія дає можливість пізнати фантастичний світ кубиків вже до двох років.

Почнемо з того, що матеріали, з яких виготовляється конструктор Лего, екологічно чисті, а тому не принесуть жодної шкоди дитині, навіть якщо вона буде тягти елементи до рота. Крім того, усі деталі ідеально гладкі, на них нема ні гострих виступів, ні зазубринок і це гарантує, що в процесі гри в малечі не з’являться ні ранки, ні подряпини.

Кольори підібрані яскраві, але приємні для ока. Як правило, дітки завжди обирають ті елементи, які їм найбільше подобаються і ті, які найменше. В даному випадку є можливість від цього позбавитись і викликати зацікавленість до гри в цілому. Тобто, у грі буде використовуватись абсолютно все.

Теми наборів серії дуже різні, але кожна з них привертає увагу і викликає у дітей не аби-яку цікавість. Вони можуть нагодувати телятко, збудувати поїзд із буквочок, поїздити на машинках-трансформерах, відвідати підводний замок Аріель, зібрати зоопарк і щебагато-багато іншого. Нові історії пропонуються як для хлопчиків, так і для дівчаток, а також є кілька універсальних.

Лего світ створений дарувати тітям радість і сприяти їхньому розвитку. Розвиває в них увагу і дрібну моторику, створює безмежний простір для мрій та ілюзій. Малеча з першими кроками починає активно пізнавати навколишній світ, розпізнавати форми, кольори, символи, фігури і зображення. Також дуже важливо, що в процесі гри активується логіка і логічне мислення. А це назамінний фактор у вихованні.

Читати і рахувати також можна вчитись із Лего Дупло. Десятки комбінацій кубиків підштовхнуть у правильному напрямку і допоможуть складати слово або приклад. Веселі картинки привернуть увагу і викличуть ентузіазм до навчання. Варто лише показати цю чудо-гру, а далі все станеться само-собою. Погодьтесь, що Ваша дитина варта найкращого.

Останнім часом створюються тисячі і навіть мільйони розвиваючих іграшок у всьому світі, але ні одна з них не може перевершити таку просту і водночас підходящу, як конструктор Лего. І цьому є кілька причин: легкість у користуванні, доступність в отриманні і висока якість. З таким подарунком Ви даєте увагу і турботу, а це власне те, що найбільше потрібно підростаючому поколінню. Приєднайтесь до казкового світу разом із дитям, проходьте із ним ці прекрасні перші кроки і отримаєте неоціненну вдячність в майбутньому. Весь світ в Ваших руках, варто тільки у це повірити. 

Стаття надана офіційним представником Lego у Львові.

 

Комментарии

Add comment


Security code
Refresh

Комментарии ВКонтакте

Комментарии Facebook

Видео по теме

Полезный совет

Хрупкие фужеры моем в машине

Многие не моют бокалы в посудомоечной машине из-за их хрупкости. Избежать этой неприятности можно прикрепив фужеры на решётке при помощи резиновых колечек.

Яндекс.Метрика