Главная Литература Рассказы Нове життя

Поиск

АвторизацияПоследние комментарии

Многоразовые подгузникиFriday, 30 August 2013 12:49

новая жизньКолись Марина була зовсім іншою. Вона була усміхненою, раділа всьому оточуючому. А зараз їй взагалі нічого не приносило радість. І дівчина все частіше боялася, що нічого не досягне у цьому житті, що вона нікому не потрібна. Марина не хотіла ні з ким спілкуватися, її все дратувало навколо. Їй не подобалося її життя, люди, з якими вона вже не могла знайти спільну мову. А коли їй говорили оточуючі, щоб вона щось робила, то в неї взагалі наставав пригнічений стан, бо вона того не хотіла робити. Невже дівчина опинилася в полоні у ліні, і негативних думок?


Що треба зробити для того, щоб все змінилося?

Полюбити себе. Мабуть, Марина, за цей час втратила повагу до себе, вважала свою особистість ні на що не здатною. Хоча колись, вона успішно організовувала семінари, круглі столи, і їй було це цікаво. А зараз вона була ні риба, ні м'ясо.
Її дратувало те, що інші були сильніші неї. Чим вона гірше?

В неї не було ніяких цілей, але колись були. Може вона розчарувалася? Не той сильний, хто ні разу не впав, а той хто більше разів піднявся після падіння. А вона падала і вставала. Але зараз їй байдуже. «Лежить» і ніяк не може встати. Не хоче.

Віра в себе, любов, повага до себе може врятувати дівчину.
Вона це знала, але не вірила.

Так продовжувалося вже три місяці поспіль. То була зима. Може в неї не вистачає вітамінів в організмі? Можливо. Але, навіть, якщо їй не вистачало їх, дівчина не знала яких саме. А до лікаря вона не хотіла йти. Її рятували танці, але тільки на деякий час. Коли вона танцювала, вона забувала про всі проблеми. Марина відчувала себе щасливою, веселою, життєрадісною.
А коли вона не танцювала, все ставало на свої місця. Сірі будні, настрою немає. Нічого не радує.

Поки одного дня не сказала сама собі: «Стоп!!! Вистачить нити. Якщо тебе дратує, що ти мало знаєш, то візьми книжку і почитай, залізь в інтернет, знайди потрібну інформацію. Хочеш писати статті, але не знаєш, хто їх надрукує? Саме головне - пиши! Хочеш, щоб до тебе люди тягнулися, люби їх і поважай. Прощай їх, якщо вони образили тебе. Зрозумій, ніхто крім тебе не зробить тобі позитивний настрій. Ти ж не одноразово це чула від своєї рідної матусі. Чому й досі ігноруєш ці слова? Радій тому, що ти живеш, маєш роботу, знімаєш чудову квартиру. Життя прекрасне, подивився навколо! Дивися як сонечко сіяє, і морозець нагадує, що він повноправний господар на землі, бо лютий місяць ще не минув.

А скоро буде весна
Купиш собі гарне пальто, розправиш плечі і відчуєш в собі впевненість. А поки весна не прийшла, то будеш з сьогоднішнього дня робити вчинки, які подарують любов і повагу іншим. І потім це повернеться до тебе… Не треба чекати, поки тебе запитають як справи. Нікому діла до тебе немає. А ось якщо ти спитаєш, то буде, бо ти поцікавилася їхнім життям. А це люди люблять. З сьогоднішнього дня ти контролюєш свої думки. Якщо ти почнеш жалітися на оточуючих, то в цей момент в твоїй голові буде спливати табличка з надписом: «Обережно! Негативні емоції. Терміново замінити на позитивні!» Зрозумій, щастя залежить не стільки від подій, а від твого відношення до них!»

Марина усвідомила і відчула себе найщасливішою людиною  на землі. Дівчина нарешті усвідомила, що вона унікальна і єдина на планеті Земля. Що більше ніде і ніколи не буде такої щасливої, хорошої, доброї, люблячої дівчини як вона.

Марина почала дарувати радість оточуючим, посміхалася, і життя здавалося їй чарівною казкою, яку вона придумала сама. А танці їй допомогали у цьому.

Юлія Краєва

 

Комментарии

Add comment


Security code
Refresh

Комментарии ВКонтакте

Комментарии Facebook

Видео по теме

Полезный совет

Очистка кухонных полотенец

Если ваши кухонные полотенца пришли в неудовлетворительное состояние, но выбрасывать их жалко, их еще можно спасти.

Сильно загрязненные полотенца с неприятным кухонным запахом нужно на ночь замочить в простокваше, а на утро отправить в стирку и сразу постирать.

Яндекс.Метрика