Главная Блоги Блог Юлианны Соціальні танці - порятунок від кризи

Поиск

АвторизацияПоследние комментарии

Многоразовые подгузники30.08.2013 11:36

сальсаСьогодні повсюди можна почути: «З цією кризою життя немає, грошей немає, а ціни ростуть… Як його жити? А може краще сказати: «вижити»?»
Здавалося б в такі скрутні часи - сиди вдома, економ на всьому, і не витрачай гроші ні на що. Можна недоїдати, носити старий одяг.

Але виявляється, що людям просто необхідно побільше оптимізму. Коли людина живе і радіє тому, що має, то їй легше буде вижити під час кризи, запевняють психологи.


І одним із порятунків від цього нелегкого в нашій країні періоду, як не дивно, є соціальні танці. Це саме ті гуртки, де статура, вік, соціальний статус людини не мають ніякого значення. Тому люди надають перевагу саме таким танцям. Соціальні танці – сальса, бачата, меренге, реггетон, кубинська чача, танок живота, аргентинське танго та багато інших різновидів. Часто на соціальні танці йдуть, щоб задовольнити свої потреби в самореалізації, саморозвитку.

Одним словом у кожної людини свій мотив займатися  танцями. Це може бути подолання різних страхів і комплексів з дитинства. Можливо, для когось танці – є своєрідний прояв себе, своїх бажань, своїх почуттів, своїх потреб. Саме на танок-майданчику людина відчуває себе в центрі уваги, і хто знає, можливо, саме цього бракує їй у повсякденному житті. Завдяки танцям покращується настрій, самопочуття, зникають негативні емоції, які скопилися в людини за день.

Якщо говорити про ціни на таке задоволення, то вони коливаються від 30 до 50 грн за заняття у місті Києві. А якщо брати абонемент, то може вийти набагато дешевше.  Наприклад, 230 грн за 8 занять. От і рахуйте, що в середньому одне тренування буде коштувати приблизно 28 грн.
Якщо вести мову про те, за який час можна навчитися танцювати, то відповіді однозначної немає. Для когось знадобиться менше часу, а для когось -  набагато більше. Але в середньому треба  від 9 місяців до року для дівчат, і від року до року і 3 місяці для хлопців, запевняють спеціалісти. І це людина навчиться танцювати, так щоб було любо глянути на її танок. Це при умові, що вона старанно тренується і приділяє час заняттям вдома кожного дня.

Якщо людина вирішила займатися соціальними танцями, то їй необхідно звернути увагу на деякі деталі, щоб вона відчула максимум задоволення від занять.

Перша деталь: атмосфера тренування. Для початку треба сходити на заняття старших і середніх груп, подивитися як там танцюють. Не величина школи має вирішальне значення для бажаючого займатися танцями, а саме домашня атмосфера… А висновки про школу має зробити людина сама. В неї завжди є вибір.

Часто можна почути від людей: «все чудово на танцях, але це не моє…» В такому випадку не треба вішати носа, а просто йти в іншу школу танців. І хто знає, можливо якраз там, людина буде відчувати себе «як у своїй тарілці». Саме головне не треба «складати руки». Треба рухатися!

Друга деталь на яку треба звернути увагу – викладання тренера. А саме головне відчуйте на собі спосіб викладання. Чи вміє тренер донести інформацію, як правильно танцювати. Чи слідкує він за рухами людини, яку вчить; чи виправляє, якщо щось не так; чи спокійно реагує на те, що людина не запам’ятовує рухи з першого разу?

Якщо людина йде на танці з метою похудіти, то спеціалісти з соціальних танців не заперечують, що похудіти можливо. А ще воно стане більш привабливішим, підтягнутим, звабливим..


Сальса

Сальса -  спосіб життя, танок душі, радість і блаженство. Коли ти чуєш музику, твоя душа відчуває насолоду від звучання, тіло рухається під ритми музики. В сальсі не треба приховувати свої почуття. Ти можеш їх відверто показувати, свої бажання, свої потреби. В тебе з’являються однодумці, які також як і ти, відкриває себе, свій світ, своє я. Хоча інколи ти не можеш цього зробити в буденності. Там обов’язково треба надягати маску «нуль емоцій». І скажи, чи комфортно тобі її носити? Коли ти хочеш обійняти колегу по дружньому, а не можеш, бо тебе не так зрозуміють. Якщо ти посміхнешся незнайомій людині, будуть думати, що ти на щось натякаєш.

Доведено, що ті хто вирішив і займається сальсою отримують в подарунок добру розтяжку, пластику і рівновагу тіла. А ще це добре кардіонавантаження. Тому, хто палить, - кидає палити. Бо куріння не дає танцювати на повну силу.

Сальса діє тонізуюче на тіло людини і не тільки. Від неї отримуєш моральне задоволення, забуваєш про сірі будні і в душі панує внутрішня гармонія,  спокій і радість одночасно.

Сальса - це вертикальне уособлення горизонтальних бажань, таких диких, пристрасних і загадкових…

Автор: Юлія Краєва

 

Комментарии

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Комментарии ВКонтакте

Комментарии Facebook

Видео по теме

Яндекс.Метрика