Главная Блоги Блог Юлианны Як бути щасливим?

Поиск

АвторизацияПоследние комментарии

Многоразовые подгузники02.09.2013 12:30

schastieЩастя - це коли поруч є кохана людина, коли є кусок хліба, коли є власний дім, коли...

Цей перелік можна продовжувати і продовжувати. Бо кожна людина сама визначає для себе, коли вона щаслива, і що для цього їй треба, щоб такою бути.


Якщо Ви думаєте, що я вам розкажу рецепт щастя, то мушу Вас розчарувати, -  його не буде. Ось тільки можу Вам допомогти зрозуміти, що для Вас означає бути щасливим.

Сядьте зручно в крісло чи можливо на м’якенький диванчик. Розслабтеся, тільки ж не засніть! І ми вирушимо у мандрівку у Ваше минуле і спробуємо віднайти ключики від „щастя”.

Згадайте мить, коли Вам хотілося зробити щось неймовірне, і Ви здійснили свій намір, не зважаючи на те, що Вам багато хто казав, що Ви невдаха. А згадайте, коли Ви перший раз зробили для когось приємне. Наприклад, приготували мамі вечерю і поприбирали оселю до її приходу з роботи. Як ви почувалися в той момент? Мабуть, дуже добре. Мама прийшовши з роботи, була приємно здивованою і водночас вдячною Вам. Вона обняла Вас, поцілувала і Ви почули багато приємних слів в свою адресу. Тоді Ви була найщасливішою людиною на планеті.

А можливо було зовсім інакше? В п’ять років Ви хотіли приготувати мамі чаю, доки вона прийде додому. Ви були самі в квартирі. Але… Ви не знали як включити газову плиту… Ви не розгубилися. Позвали сусіда - дядька Єгора на допомогу. А так як він зайшов і запалив газ, поставивши грітися чайник, Ви ще попросили заодно відкрити банку згущеного молока. Дядько Єгор не міг Вам відмовити, і виконав Ваше прохання. Коли чайник закипів, сусід допоміг заварити чаю і почалапав додому. Ви йому красно подякували за допомогу.
До чаю ви наробили бутербродів, а потім вирішити зробити салат. Залишок зеленого горошку, кукурудзи, варені яйця, редька були змішані в одній мисці. І вся ця суміш була полита згущеним молоком. До смаку, як то кажуть. Коли ви скуштували свій салат, вам він сподобався. Але мама… Чи оцінила вона ваші старання?

Мама, прийшовши додому, побачила наступну картину. На столі стоїть дві чашки чаю, бутерброди і ще й дивний «салат».

«Ти когось впускала? Хто був у квартирі? Що це за салат заправлений згущеним молоком?» - чуєте Ви від найдорожчої людини.

«Я хотіла тобі приготувати чаю з бутербродами і салат зробила. Він солоденький» - намагаєтесь Ви пояснити.

«Ти вмикала газову плиту?» - сердито продовжує вона.

«Ні, я запросила дядю Єгора. Він мені допоміг» - відповідаєте Ви.
«Що? Ти впускала в дім того п’яничку? Все, терпець мені урвався! Я тобі не дозволяю гуляти з подружками тиждень» - підводить підсумки мама.
«Але, мамо… Я ж хотіла зробити тобі приємне…» - не стримуючи сліз від образи відповідаєте Ви.

І що казати після цього? Цікаво, чи з’явиться у Вас бажання куховарити для когось? Як результат, Ви взагалі з газовою плитою на «Ви», і більше ніколи не проявляєте своєї майстерності у готуванні їжі. А в чому причина? В реакції іншої людини на Ваш вчинок.

Прикладів може бути безліч. Саме головне, пам’ятайте, що не треба зациклюватися на негативному досвіді. Він був Вам даний не просто так. Бог перевіряв Вас на міцність Вашого духу. Тому продовжуйте радувати інших людей, допомагати їм, якщо це необхідно.

Щастя навколо Вас кожного дня. Вам тільки треба його відшукати і відчути.
Тож будьте щасливими!

Юлія Краєва

 

Комментарии

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Комментарии ВКонтакте

Комментарии Facebook

Видео по теме

Яндекс.Метрика