Главная Дети Детсад

Поиск

АвторизацияПоследние комментарии

Многоразовые подгузникидетсад
28.10.2016 17:13

Электронная очередь в детский сад в УкраинеНе так давно ввели новшество в Украине. Теперь можно (ну и нужно) записываться в детский сад через электронную очередь.

03.05.2016 04:12

Чем старше становится наш малыш, тем больше мыслей и разговоров на тему детского сада.

Недавно снова с мужем была дискуссия на эту тему. Он утверждает, что детский сад, как и  школа ничего хорошего ребенку не дает. Что знания могут дать ребенку и родители, и при чем более качественно нежели это дают в саду или в школе.

04.04.2016 04:10

Каждый ребенок проходит определенные жизненные этапы: ясли, садик, школа, институт.
Совсем недавно ваш малыш родился и начал адаптироваться к окружающему миру. Вот первые улыбки, зубы, первые шаги. А время летит-то очень быстро.

24.11.2015 18:51

Школа усного рахуванняКажуть, що коли людина талановита, то її талант має безліч граней і проявляється майже в усіх сферах життя. Школа усного рахунку «Соробан» у Запоріжжі повністю підтримує цю тезу. Саме тому ми не можемо погодитися з думкою, що коли дитина від природи має схильність до точних наук, вона є типовим технарем і їй не підвладні поезія і мистецтво, і навпаки, малюк з гуманітарним складом розуму ніколи не навчиться математики.

Діти, безумовно, всі різні, але для всіх діє одне правило – здібності потрібно розвивати, давати роботу мозку. Лише тоді можна побачити сяйво чистого розуму.

Мозок людини унікальний. Вчені сотні років займаються дослідженням органу й досі не змогли визначити всіх його можливостей. Зрозуміло одне, що ті знання і навички, якими ми користуємося все своє життя, цеглинка за цеглинкою закладаються в пам'ять головного мозку з самого раннього дитинства. Ось чому так важливо вчасно почати підготовку дитини до школи і намагатися саме в цей період розкрити її головний талант – вміння користуватися своїм розумом. Проте існує методика, яка дозволяє розширити можливості зростаючого дитячого розуму.

Школа «Соробан»

Школа усного рахунку «Соробан» в Запоріжжі проводить заняття для дітей-дошкільнят 4-5 років і для дітей шкільного віку 6, 7, 8, 9, 10 і 11 років за неперевершеною японською методикою, що розвиває у дітей пам'ять, уяву, нестандартне мислення.

 Програма базується на навчанні дітей усному рахунку за допомогою рахівниць «соробан». Ця методика широко застосовується,наприклад, в США в якості факультативних занять для дітей, а в Японії , в одній із найбільш інтелектуально розвинених країн світу є одним із фундаментальних предметів у загальноосвітній школі.

Діти відвідують школу один раз на тиждень і вдома щодня приділяють 15 хвилин виконанню вправ у спеціальній програмі на нашому сайті. Випускники школи усного рахунку після 2 років наполегливих занять не просто вміють швидко лічити, вони виробляють в розумі складні математичні обчислення з багатозначними числами.

Особливості методики

Метод «соробан» відрізняється від традиційних методів навчання. Спостерігаючи, як малюки, жваво рухаючи пальчиками, лічать подумки з реактивною швидкістю, батьки захоплюються результатом, але не можуть зрозуміти, чим така навичка може бути корисною для їх дитини. Справа в тому, що усний рахунок – це тільки явний прояв здібностей, який, швидше, є лише засобом досягнення потрібного результату.

Більшість вчених схиляється до думки, що домінуючою є ліва півкуля головного мозку. Однак вона має обмежений запас пам'яті, інформацію сприймає у вигляді певного алгоритму символів, в той час як права півкуля, завдяки уяві дозволяє запам'ятовувати через образи, відчуття. Більшість знань, якими ми володіємо майже з народження, зберігаються в засіках пам'яті саме правого півкулі.

Переваги програми

Вміння оперувати в умі багатозначними числами – це, безумовно, дивовижна здатність, однак більшість людей навряд чи знайде їй належне застосування в звичайному житті. Підготовка дітей за методом «соробан» являє собою свого роду тренажер для мозку, тому користь від занять для малюків значна:

  • Розвивається образне мислення і діти вчаться не просто думати, а й аналізувати, робити висновки;
  • Відкриваються додаткові резерви пам'яті, тому малюки буквально фотографують все, що бачать і легко засвоюють інформацію на слух;
  • Розвинена уява дає дітям гнучкість розуму, яка допомагає всебічно розвиватися, мати творчий погляд на речі, приймати нестандартні рішення;
  • Підвищується швидкість і точність реакції, тому діти стають більш уважними, спостережливими, комунікабельними.

Всі ці властивості не приходять з методики, а закладені у кожній дитині від народження. Метод «соробан» тільки вчить дітей користуватися необмеженими ресурсами свого розуму.

Які будуть результати?

У школі усного рахунку ваша дитина здобуде цінні знання та навички, які будуть корисні для неї на протязі усього життя. Розвиваючі заняття не тільки навчать малюка вирішувати подумки арифметичні  задачі з багатозначними числами, але й допоможуть розвинути інші здібності:

  • діти набувають впевненості в собі
  • стають комунікабельними
  • вміють робити аналіз ситуації і самостійно приймати нестандартні рішення
  • набір якостей самодостатньої, успішної і всебічно розвиненої особистості.

Як стати учасником програми?

На сторінках нашого сайту ви знайдете багато інформації про метод «соробан», про роботу школи усного рахунку «Соробан» в Запоріжжі (розклад занять для різних вікових груп, контакти). Якщо ви вважаєте, що заняття у школі будуть корисні для вашого малюка і бажаєте записатися на  навчальний курс, телефонуйте тренеру. Він відповість, скільки коштує курс навчання, познайомить вас із подробицями навчального процесу і відповість на всі хвилюючі вас питання.

Ваш малюк талановитий! Це факт! Але, щоб талант розцвів, потрібно докласти чимало зусиль, щодня шліфувати його, поки він не засяє яскравими фарбами. Ми з великим задоволенням приймемо участь у цьому процесі і розділимо з вами радість крихітних і грандіозних досягнень майбутнього генія.

21.08.2013 14:32

детский садРассмотрев плюсы и минусы детского сада можно переходить к подготовке ребенка и родителей к саду!


Как же подготовиться к первому походу в сад? - Рекомендую следовать нескольким простым советам.

Прежде всего, начните заранее готовить ребенка к социальной адаптации.

21.08.2013 14:20

detsadИтак, вы подошли к той черте, когда  надо принимать ключевое решение быть или не быть детскому саду в жизни вашего ребенка.  Фактически это глобально-философский вопрос,  к которому приходят рано или поздно  все родители.


Для некоторых принятие решение не составляет труда. Некоторые ревностно отказываются принимать тот факт, что пора  разлучить  себя с этим милейшим и самым любимым созданием, вокруг которого сейчас крутится весь мир.

05.11.2012 15:51

3 yearsВаш ребенок стал неуправляемый и делает все наоборот?

Чаще всего это происходит, когда ребенку исполняется три года.

Когда дети, едва научившись говорить, перестают слушаться родительских наставлений, чтобы оценить, как это быть самостоятельным, то взрослые такие проявления называют упрямством. В этот период существует некая опасность, потому что некоторые родители пытаются строгими запретами и серьезными наказаниями добиться подчинения от ребенка. В таком случае ребенок может вырасти безвольным.

Когда у вас появился первый кризис взросления надо действовать такими методами:

Видео по теме

Полезный совет

Что делать, если вы немного переели перед сном

Этот способ поможет избежать изжоги. Просто лягте на левый бок — говорит гастроэнтеролог Энтони А. Старполи. Тогда ваш желудок будет находиться ниже пищевода, что не позволит кислоте попасть в гортань. И крайне рекомендуется не ложиться спать сразу после приема пищи, а подождать 2–3 часа.

Яндекс.Метрика